Ediční plán* a novinky 2020

Když jsme začínali vydávat e-knihy, bylo naším skromným cílem zpřístupnit především nedostupná díla Lva Nikolajeviče Tolstého. Postupně jsme rozšířili nabídku o další výjimečné tituly, např. o spisy dánského „revizora křesťanství“ Sørena Kierkegaarda, Františka Kováře nebo Kropotkinovy spisy, k nimž se dnes čtenář jen stěží dostane. Pro tento rok můžeme ve vydávání „nedostupné“, společensky neprofánní literatury pokračovat a čtenář se může již dnes těšit na tituly, které nepolevují na požadavcích kvality, nechť jde o kompletní filosofické dílo Arthura Schopenhauera, Hugův velkolepý román Bídníci, Kierkegaarovo Evangelium utrpení, Tolstého Povídky a další nábožensko-sociální statě, Rousseauova Emila nebo v neposledku o raritní knihu od P. A. Kropotkina: Blahobyt pro všechny.

V. Hugo: Bídníci
L. N. Tolstoj: O křesťanství

L. N. Tolstoj: Konec věků
S. A. Kierkegaard: Z dopisů a papírů

V. Hugo: Chrám matky boží
L. N. Tolstoj: Povídky
L. N. Tolstoj: Cesta života
P. A. Kropotkin: Blahobyt pro všechny

J. J. Rousseua: Emil čili o vychování
L. N. Tolstoj: Vzkříšení
S. A. Kierkegaard: Evangelium utrpení
J. J. Rousseau: Júlie čili Nová Heloisa

A. Schopenhauer: Svět jako vůle a představa I
A. Schopenhauer: Svět jako vůle a představa II
A. Schopenhauer: O vůli v přírodě
A. Schopenhauer: O čtverém kořeni věty…

A. Schopenhauer: Dva základní problémy etiky
A. Schopenhauer: Parerga a Paralipomena I
A. Schopenhauer: Parerga a Paralipomena II

*Plán je orientační, v průběhu roku mohou přijít i jiné tituly, které jsou již nyní například v jednání a které budeme schopni (alespoň některé) zařadit ještě do edičního plánu 2020.

Vybíráme knihy, o nichž jsme přesvědčeni, že patří, vedle kvality, zároveň i k těm nejlepším překladům. Naše knihy prochází následnou revizí, opravami, individuálním formátováním (nikoli převáděním formátů, jak je běžné) a finální korekcí pro čtečky s vysokým rozlišením na bázi E-ink displeje (viz obr. níže). Všechny e-knihy jsou tak k dispozici v nejmodernějším zpracování: epub a azw3 pro čtečky jako jsou PocketBook, Kindle aj. Krom zpřístupnění e-knih přes náš vlastní e-shop a síť distributorů, necháváme i nadále na čtenáři jeho vlastní Cestu k nim.

Až 25% sleva pro Váš nákup

Zpříjemněte si svůj první nákup a ušetřete až 25% (min. 20%) oproti maloobchodní ceně. Voucher lze využít jen jednou a záleží na Vás, jestli jej použijete hned u prvního nákupu nebo až u těch dalších.Všechny naše knihy jsou oproti běžné distribuci zvýhodněny 10% – 15% slevou. Kupón zlevňuje nákupní košík o dalších 10%. Pro uplatnění voucheru stačí, abyste zadali kód v POKLADNĚ.

BONUS – výhodnější nákup na čtečky PocketBook

Pořiďte si e-knihy v min. výši 2.000Kč (průběžně nebo naráz) a získejte voucher v hodnotě 700Kč na nákup jakékoli čtečky PocketBook z naší nabídky. Zvýhodnění je časově neomezené. Voucher lze uplatnit do 6 měsíců od jeho nabytí. V případě, že byste měli zájem rovněž o příslušenství, napište nám na info@legelliart.eu a my Vám jej zajistíme. Vouchery se nedají sčítat ani proplácet.

Sledujte nás na Twitteru a mějte aktuální přehled o chystaných titulech a novinkách.

Z dosud vydaných titulů:

Rozklikněte si obálku dané e-knihy a zjistěte o produktu více nebo přejděte přímo do našeho e-shopu s aktuální nabídkou.

Přijímáme tyto platební metody: