Ediční plán 2021

A. Schopenhauer: Parerga a Paralipomena I
A. Schopenhauer: Parerga a Paralipomena II

E. Gibbon: Úpadek a pád římské říše I
E. Gibbon: Úpadek a pád římské říše II
E. Gibbon: Úpadek a pád římské říše III

V. Hugo: Bídníci
L. N. Tolstoj: O umění a Shakespearovi

L. N. Tolstoj: Konec věků
S. A. Kierkegaard: Z deníků a papírů

A. I. Gercen: Z onoho břehu
L. N. Tolstoj: Cesta života
P. A. Kropotkin: Blahobyt pro všechny

J. J. Rousseua: Emil čili o vychování
S. A. Kierkegaard: Myšlenky, jež raní…
S. A. Kierkegaard: Starosti pohanů

*Plán je orientační, v průběhu roku mohou přijít i jiné tituly, které jsou již nyní například v jednání a které budeme schopni (alespoň některé) zařadit ještě do edičního plánu 2021.

Vybíráme knihy, o nichž jsme přesvědčeni, že patří, vedle kvality, zároveň i k těm nejlepším překladům. Naše knihy prochází následnou revizí, opravami, individuálním formátováním (nikoli převáděním formátů, jak je běžné) a finální korekcí pro čtečky s vysokým rozlišením na bázi E-ink displeje (viz obr. níže). Všechny e-knihy jsou tak k dispozici v nejmodernějším zpracování: epub a azw3 pro čtečky jako jsou PocketBook, Kindle aj. Krom zpřístupnění e-knih přes náš vlastní e-shop a síť distributorů, necháváme i nadále na čtenáři jeho vlastní Cestu k nim.

Až 25% sleva pro Váš nákup

Zpříjemněte si svůj první nákup a ušetřete až 25% (min. 20%) oproti maloobchodní ceně. Voucher lze využít jen jednou a záleží na Vás, jestli jej použijete hned u prvního nákupu nebo až u těch dalších.Všechny naše knihy jsou oproti běžné distribuci zvýhodněny 10% – 15% slevou. Kupón zlevňuje nákupní košík o dalších 10%. Pro uplatnění voucheru stačí, abyste zadali kód v POKLADNĚ.

BONUS – výhodnější nákup na čtečky PocketBook

Pořiďte si e-knihy v min. výši 2.000Kč (průběžně nebo naráz) a získejte voucher v hodnotě 700Kč na nákup jakékoli čtečky PocketBook z naší nabídky. Zvýhodnění je časově neomezené. Voucher lze uplatnit do 6 měsíců od jeho nabytí. V případě, že byste měli zájem rovněž o příslušenství, napište nám na info@legelliart.eu a my Vám jej zajistíme. Vouchery se nedají sčítat ani proplácet.

Sledujte nás na Twitteru a mějte aktuální přehled o chystaných titulech a novinkách.

Z dosud vydaných titulů:

Rozklikněte si obálku dané e-knihy a zjistěte o produktu více nebo přejděte přímo do našeho e-shopu s aktuální nabídkou.

Přijímáme tyto platební metody: