Amazon Kindle OASIS 2 (8Gb)

Amazon představuje druhou generaci své prémiové čtečky elektronických knih Kindle Oasis. Amazon vzal z první generace to nejlepší a doplnil další funkce a vlastnosti, které dělají z Oasis ještě lepší čtečku. Těšit se tak můžete na osvědčené vlastnosti, jako je konstrukce s rozdílnou tloušťkou či těžiště, které je posunuté k jedné straně. Díky tomu je zajištěn pohodlný úchop v jedné ruce. Tloušťka v nejužším místě činí 3,4 mm, v místě, kde se nachází akumulátor je šířka 8,3 mm. Celková hmotnost zařízení dosahuje skvělých 194 gramů.

Došlo i ke zvětšení displeje, který narostl na celkových 7″ a jeho jemnost dosahuje 300 DPI. Tato velikost je obdobná formátu A5, což umožňuje adekvátní zobrazení stránky mnohých tištěných knih. Dotykový displej disponuje Carta E-Ink podsvícením (12 diod) s automatickým jasem. Integrovaný akumulátor slibuje výdrž až šest týdnů na jedno nabití – při čtení 30 minut denně, což činí přibližně 21 hodin nepřetržitého čtení.

Využít budete moci i funkci přehrávání audioknih služby Audible. I když Amazon Oasis gen.2 nedisponuje 3,5mm jackem, i tak budete moci využít sluchátka – bezdrátová, která spárujete se čtečkou pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Jednoznačně nejlepším vylepšením je voděodolnost s certifikací IPX8 – jedná se tedy o ideální čtečku elektronických knih, kterou si můžete vzít s sebou k vodě, aniž byste museli mít strach o její poškození. Tato certifikace garantuje vodotěsnost ve hloubce dvou metrů po dobu 60 minut.

Popis produktu:

Úhlopříčka displeje     7″ (17,78cm)
Podporované formáty     AZW, AZW3, MOBI, PDF, PRC, RTF, TXT
Podporované formáty obrázků     BMP, GIF, JPEG, PNG
Podporované zvukové formáty     AAX
Barva     Černá
Paměť     8 GB verze
Typ displeje     E-ink Carta
Rozlišení displeje     1680 x 1264
Osvětlení displeje     Ano
Konektivita     Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth A2DP
Připojení     micro USB
Podpora pam. karet     Ne
Senzor okolního světla     Ne
Operační systém     Linux
Ovládání     Dotykové, Tlačítka
Jazyk menu     Angličtina, Francoužština, Italaština, Němčina, Portugalština, Ruština, Španělština
Zvukový výstup     Ne
Voděodělnost     Ano
Vodotěsnost     Hloubka 2m po dobu 1 hod., IPX8
Hmotnost     194 g
Rozměry (Š x V x H)     159 x 141 x 8,3 mm

Po kliknutí, zvětšíte obrázek.

Cena:
6.890Kč (8GB)

Na objednávku*
(podle dostupnosti u dodavatele)

*Před objednáním si prověřte dostupnost.