PocketBook 632 Touch HD3  (Spicy cooper)

Popis produktu:

Nová čtečka e-knih PocketBook Touch HD 3 je díky technologii HZO Protection™ dokonale chráněná proti vodě. Takže si můžete v klidu číst na pláži, ve vaně, a dokonce když prší. Ochranná vrstva s tloušťkou v řádu mikronů spolehlivě chrání vnitřní elektroniku zařízení před možným poškozením vlhkostí nebo kapalinami. Díky technologii HZO Protection™ má čtečka stupeň krytí IPX7, takže vydrží až 30 minut 1 metr hluboko ve vodě bez poškození.

Ve velké vnitřní paměti s kapacitou 16 GB může uživatel uchovávat digitální knihovnu a kolekci audioknih dvakrát větší, než tomu bylo u předchozích zařízení PocketBook. PocketBook Touch HD 3 podporuje 17 běžně používaných formátů knih a 4 grafické formáty (JPEG, BMP, PNG a TIFF).

Výkonný dvoujádrový procesor (2×1 GHz) zajišťuje rychlou odezvu všech aplikací a služeb. Díky vestavěnému adaptéru Wi-Fi a službám Dropbox PocketBook, Send-to-PocketBook a PocketBook Cloud se do zařízení snadno a rychle doručuje jakýkoli elektronický obsah bez připojení k počítači. Čtečka obsahuje knihovnu s 97 předem nainstalovanými bezplatnými e-knihami ve 14 jazycích, včetně 7 v němčině a 8 v angličtině. Čtení s předinstalovanými slovníky Abbyy Lingvo® vám pomůže snadnou a příjemnou formou zlepšovat znalosti cizích jazyků.

Díky vestavěnému g-senzoru a funkci automatického otáčení si může uživatel vybrat nejpohodlnější způsob držení čtečky – ve svislém nebo vodorovném směru.

S pomocí senzoru zakrytí v kombinaci s některým z doplňků čteček PocketBook kompatibilním s tímto konkrétním modelem může uživatel využívat praktickou „funkci spánku“ pro snížení spotřeby energie.

Zařízení je vybaveno multisenzorovou HD obrazovkou (1 072 х 1 448, 300 DPI), která zaručuje kontrast a ostrost stránky jako u skutečné knihy.

Technologie SMARTlight plynule vyvažuje světlo, aby byla četba příjemná ve dne i v noci. Díky pokročilému nastavení je možné upravit nejen jas, ale i teplotu barvy nasvícení. U technologie SMARTlight je jako výchozí nastaven automatický režim, který funguje v závislosti na denní době a lidských biorytmech. Čtenáři, kteří si nasvícení upravují raději sami, ocení ruční režim. Pokud chtějí změnit úroveň jasu nebo teplotu barev, nemusí přerušit četbu. Nastaví si SMARTlight jednoduše přímo v aplikaci pro čtení, na stránce e-knihy, potáhnutím prstem nahoru nebo dolů na dotykové obrazovce. Uživatel také může pro funkci SMARTlight vytvořit neomezený počet šablon automatického nastavení a tyto šablony přepínat.

Integrované zvukové funkce zprostředkovává audio adaptér micro USB a bezdrátové připojení Bluetooth. PocketBook Touch HD 3 podporuje zvukové formáty mp3 i m4b a umožňuje pohodlný poslech audioknih a použití záložek. Funkce Text-to-Speech převádí text na mluvené slovo a umožňuje hlasité čtení libovolného textového souboru v některém z podporovaných formátů.

PocketBook Touch HD 3 má nový design produktů PocketBook, který značně zlepšuje přenosnost zařízení. Čtečka, která váží pouhých 155 g a má rozměry 161,3 × 108 × 8 mm, se vejde do kapsy kalhot a dokonce do nejmenší dámské kabelky.

Technické specifikace:

Displej: 6 palců E-Ink® Carta HD 1448 x 1072 pixelů, 300 dpi, integrované nasvícení, 16 odstínů šedi. Dotykový displej: Ano, kapacitní snímání. Podsvícení: Ano, plynule regulovatelné, možnost nastavit barevnou teplotu podsvícení (odstranění tvz. „modrého světla“). Snímání natočení zařízení: ano, pomocí g-senzoru – podpora automatického otočení. Vodotěsnost: ANO, IPX7 (až 30 min. v metrové hloubce). Procesor: 1 GHz dualcore (2x1Ghz). Operační paměť: 512 MB. Vnitřní kapacita: 16GB (velikost dostupné interní paměti se může lišit v závislosti na softwarové konfiguraci zařízení). Baterie: Li-Ion, 3.7 v, 1500 mAh umožňuje až 8000 otočení strany bez použití nasvícení a WiFi. Bezdrátové spojení: Wi-Fi (802.11 b/g/n). Zvukový výstup: sluchátkový jack přes USB adaptér, Bluetooth; podpora MP3 a M4B, Text to speech (TTS – ne CZ). Připojení k počítači a nabíječce: Micro USB. Paměťové karty: NEpodporuje, nemá slot na karty. Formáty knih: PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB (DRM), DJVU, FB2, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM. Formáty obrázků: JPEG, BMP, PNG, TIFF. Doplňkové funkce: ReadRate, DropBox, Send-to-PocketBook, BookStore, webový prohlížeč, RSS čtečka, kalkulačka, kalendář,hry (šachy, pasiáns,sudoku, věže, Scribble), předčítání textu – TTS (ne v češtině), slovník. Materiál těla: Plast, povrch Soft Touch. Barva: Spicy Cooper (černo-měděná). Rozměry: 161,3 x 108 × 8 mm. Hmotnost: 155g.

Po kliknutí, zvětšíte obrázek.

VOUCHER cena:
3.490Kč*
+ doprava ZDARMA

Cena:
4.190Kč

Na objednávku**
(podle dostupnosti u dodavatele)

* Při uplatnění voucheru viz VOP, část III, 5
**Před objednáním si prověřte dostupnost.