Služby

Cílem našich služeb je zachytit myšlenku Vámi zvoleného produktu a nabídnout Vám přístup nad standard běžného úzu. Přistupujeme k fotografii tak, aby měla reálnou vypovídající hodnotu a její trvanlivost nepodléhala dobové manýře. Skrze to jsme schopni zajistit našim klientů jiný, tedy přirozený obraz. Připravíme Vám balíček služeb, který Vás nevtěsná do cen,  póz a předem vyhrazeného času, ale je založený na celistvém přístupu k výslednému Dílu. Nechte se vtáhnout do obrazu svého vlastního srdce, do svého středu. Zpracováváme fotografie dle určení: pro tisk, web, stejně jako grafické návrhy propagačních materiálů. Seznamte se s naší prací, filosofií, profesionální technikou a profesionální postprodukcí, zaručujícími ve své kombinaci maximální kvalitu.  Vyberte si ze široké škály služeb v našem poptávkovém katalogu, abychom Vám připravili individuální řešení, které Vám bude nejlépe vyhovovat.

Nejčastější dotazy

Působíme na celém území České i Slovenské republiky. Fotografie je pro nás služba, filosofie a obchod nad rámec konvenčních standardů. Každý klient má pro nás stejně důležitý význam. Na základě toho jsme schopni k Vám přijet kamkoliv, aniž bychom si účtovali jakékoli přímé či skryté poplatky. Cílem je Váš maximální komfort bez zatížení našimi fixními náklady.

Pracujeme v postprodukci ve třech režimech zpracování fotografie podle požadavků našich klientů: web, tisk a ofset. Díky tomu jsme schopni zapracovat bez jakýchkoli barevných posunů fotografie Vámi zvoleného produktu. Odpadnou Vám starosti, kdy se na webových stránkách bude tvářit fotografie zcela jinak, než když si ji vytiskněte. Každé zpracování vyžaduje pro věrohodné zobrazení speciální nastavení a úpravu každé jedné fotografie. Pro naše klienty nabízíme rovněž i kombinovanou možnost dle jejich potřeb a přání.

Zaznačením Vašich požadavků  skrze náš poptávkový katalog. My se Vám ozveme do 24h, kdy si ujasníme komplexní představu služby a její cenovou kalkulaci. V katalogu si můžete rovněž vyznačit Vámi preferovaný den, který by Vám nejlépe vyhovoval. Stejně tak nás můžete kontaktovat přímo telefonicky na CZ a rovněž i na SK číslo, kde jsme Vám plně k dispozici. Jelikož služba v sobě nese naslouchání potřebám, chceme si rádi vyslechnout Vaše představy, než Vás o ně obírat předem vymezenými možnostmi.

Každý klient od nás dostává Smlouvu o díle a licenční ujednání, kde jsme schopni zapracovat detailní požadavky ke 100% spokojenosti. Naším cílem je maximální transparentnost a budování si jména skrze spokojené klienty. Nefotografujeme na čas ani na počet záběrů (kvantitativně), ale k požadované myšlence (kvalitě) klientem zvoleného produktu.

Poptávkový katalog

REPORTÁŽ - FIRMA

Reportáž firma - Web
WEB
fotografie pro webové stránky, podpora za účelem zatraktivnění nabízených činností, služeb či prezentace
Reportáž firma - Firma
FIRMA
firemní večírky, zasedání, reportáže, důležité události a akce, portrétní fotografie
Reportáž firma - Škola
ŠKOLA
reportáže, prezentace, třídní fotografie, maturitní plesy, tabla
Reportáž firma - Reklama
REKLAMA
fotografie pro reklamní účely, grafická zpracování, návrhy

MAZLÍČCI A SPORT

Mazlíčci a sport - Fotografie mazlíčků
MAZLÍČEK
fotografie domácích i chovných mazlíčků: kočky, psi ale např. i koně a jiná zvířata; reportážní fotografie z výstav a soutěží
Mazlíčci a sport - Sport
SPORT
reportážní fotografie sportovních a společenských událostí

LIDÉ

Lidé - Svadba
SVATBA
svatební - reportážní fotografie, portrétní foto, fotografie od příprav po celodenní focení
Lidé - Maminky
MAMINKY
těhotenské fotografie sólo či s partnerem, exteriérové a interiérové focení, fotografie maminek s dítětem
Lidé - Rodina
RODINA
fotografie rodiny, rodinných příslušníků a rodinných akcí
Lidé - Děti
DĚTI
fotografie dětí; exteriérové a interiérové focení
Lidé - Portrét
PORTRÉT
exteriérové a interiérové portrétní fotografie; tematické portréty

Jiné

Jiné
JINÉ
nenašel jsem mnou preferovanou službu, prosím kontaktujte mne

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Express
EXPRESS
expresní vyhotovení do 48h v rámci standardních služeb
USB
USB
fotografie na USB klíči
Tisk SMART
Tisk SMART
tisk fotografií od 10x15 po A3+
Tisk PRO
Tisk PRO
tisk na plátno, obraz, velkoformátový tisk
PREZENTACE
PREZENTACE
prezentační zpracování do fotoknihy, katalogu, kalendáře aj.

ZADEJTE VAŠE POŽADAVKY


Popis požadavek

Jaké datum preferujete?

Rady a tipy, jak nejlépe formulovat své požadavky:

Poptávka - vyberte si jednu či více variant z poptávkového katalogu, o které byste měli zájem.

Myšlenka - do popisu požadavek napište své představy o výsledném produktu (určení pro web, foto či ofset), její myšlenku či způsob tématického zpracování.

Doplňkové služby - nezapomeňte uvést, máte-li zájem o jakýkoli z balíčků doplňkových služeb, jaký typ balíčku si přejete nad rámec standardního zpracování. Standardním zpracováním rozumíme globální úpravu fotografií a dodání jich formou CD/DVD do 3 týdnů.

Datum - pro rychlejší zařazení si vyberte datum, které by Vám nejlépe vyhovovalo, a předem si tak rezervujte volný termín.

Odeslat - vyplňte především požadované údaje a dejte odeslat. Ozveme se Vám do 24h.

V případě dotazů:
+420 720 973 069
+421 949 349 286

KONTAKTNÍ ÚDAJE


Vaše jméno / název firmy (vyžadováno)

Telefon (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Kontaktná osoba (vyžadováno)

Adresa

Město (vyžadováno)

PSČ

IČO